İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Ülkemizde sigorta sektöründe öncü olan ve global ölçekte bir marka olma vizyonu ile yola çıkan güçlü bir reasürans şirketi olarak, insan kaynakları uygulamaları ile de yüksek katma değer yaratmayı ve sürdürülebilir bir gelişim alanı sağlamayı hedefliyoruz.

Bu doğrultuda insan kaynakları uygulamalarımızı, sektöründe fark yaratan, pozitif iş sonuçları üreten, etkin insan kaynakları yaklaşımı ile geliştiriyor, farklı donanım ve yetkinliklere sahip nitelikli çalışanları kapsayacak şekilde oluşturuyoruz. Çalışanlarımızın yüksek katma değer yaratarak sigortacılık sektörünün geleceğine katkı sağladığı, yenilikçi bir takım olmayı önemli bir hedef olarak görüyoruz.

Çalışanlarımızın yeteneklerini ve potansiyellerini, en üst seviyede gösterebilecekleri yetkinlik ve iş değerleri modellerini tanımlıyor ve uyguluyoruz. Çalışanlarımızın gelişim alanlarını desteklemek ve kariyer süreçlerine katkı sağlamak için, insan kaynaklarının güncel uygulamalarına paralel olarak adil ve şeffaf süreçler yürütüyor, çalışan haklarının geliştirilmesine önem gösteriyoruz. Tüm insan kaynakları süreçlerimizde, İnsan Kaynakları ve Yetenek Yönetimi Bölümü'nü yol arkadaşı olarak görmelerini, yöneticilerimiz için de stratejik iş ortağı olmayı önemli bir öncelik olarak belirliyoruz.

Ayrıca çalışanlarımızın uzmanlık alanlarını destekleyecek eğitim stratejileri geliştiriyor ve uyguluyoruz. Sektörün ihtiyaç duyduğu profesyonelleri ve geleceğin yöneticilerini yetiştirmek için teknik reasürans odaklı eğitimlere önem veriyoruz.

 

Hakkımızda daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Hemen bize ulaşın.